333 tipů a triků pro SEO

Přehledná sbírka praktických rad a triků, které
pro vás shromáždili profesionálové z oboru SEO

Autoři v knize odhalují tajemství,
jak dosáhnout úspěchu v propagaci
webu na Internetu....
Živě.cz

Objednejte praktické tipy a triky pro vaše SEO právě teď
+ dopravné 125,-
Sbírka oveřených postupů optimalizace a propagace webů vám pomůže, kdykoliv si nebudete vědět rady.

333 tipů a triků pro SEO je v pořadí druhá kniha autora Velkého průvodce SEO Michala Kubíčka a dalšího profesionála z oboru Jana Linharta vám formou přehledně utříděných tipů a triků odpoví na mnoho otázek, které jste si doposud při práci se svými stránkami kladli.

Nehledejte kusé a často neoveřené informace na Internetu, v této knize najdete stručné a konkrétní informace shrnuté dvěma odborníky, kteří o optimalizaci pro vyhledávače nejen píší, ale především se jím živí a denně se SEO věnují.

Recenze knihy 333 tipů a triků SEO

Fakt, perfektné informácie na jednom mieste. Nemusíte ich vyhľadávať a získavať z viacerých zdrojov, tu sú zhrnuté do jedného zväzku. Táto kniha robí knihou okrem samotného obsahu ešte jedna vec - množstvo URL adries s užitočnými online a desktopovými nástrojmi a pomôckami pre SEO. Človek by neveril, koľko toho je. Len si vybrať tie nástroje, ktoré človeku najviac vyhovujú. Hneď som niektoré vyskúšal a som spokojný.

Prečítať si túto knihu vrelo odporúčam nielen webmasterom a menežérom SEO firiem, ale aj samotným majiteľom stránok, aby aspoň z časti pochopili, že dostať svoju stránku na dobré pozície nie je easy way, ale je to dlhodobý proces, ktorý si vyžaduje dobrú prípravu, pravidelnú starostlivosť... a je okolo toho kopec roboty.

Dalibor Tulis
pravidla-seo.sk

Technické informace
333 TIPŮ A TRIKŮ PRO SEO, Michal Kubíček, Jan Linhart
skladem, expedice ihned, brožovaná vazba, formát knihy: 167 mm x 225 mm, 264 stran černobílých, přiložen CD-ROM, Datum vydání: květen 2010, nakladatel: Computer Press, prodejní kód: K1688, ISBN: 978-80-251-2468-0, EAN: 9788025124680

Beznadějně vyprodáno.

Zkuste některou z dalších knih:
VÝKONOSTNÍ MARKETING s Google Analytics
50 způsobů, jak na zpětný odkaz